OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Zwykła 1 lutego 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

IV Niedziela Zwykła, 1 lutego 2015 r.

 1. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie Kół Żywego Różańca, a o godz. 17.30 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na pierwsze po feriach spotkanie dziś, 1 lutego, oraz 15 lutego, w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. Początek o godz. 19.00.
 3. Jutro przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się wiec za osoby poświęcone Bogu. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Na Msze święte przychodzimy z gromnicami, które zostaną uroczyście poświęcone. Po Mszy św. wieczornej prosimy o pomoc w demontażu dekoracji świątecznych.
 4. W środę 4 lutego modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych od godz. 17.20, a o godz. 18.00 Msza św. w ich intencji.
 5. 6 lutego przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00, a o 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
 6. W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 7. Tradycyjnie po feriach wznawiamy Wizytę Duszpasterską. W najbliższym tygodniu odwiedzimy mieszkańców ulic: – wtorek 3.II od godz. 16.30 – Włoczewskich i Krawczyka; – środa 4.II od g. 16.30 – Rumiankowej, Herbacianej i Kosewskiego; – czwartek 5.II od g. 16.30 – Ochockiej i Melcera; – sobota od g. 15.00 – W następnym tygodniu planujemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic: Słupska, Suchy Las, Robinii, Szomańskiego, Kaczorowska i Michałowicza. Mieszkańców osiedla Górna Droga jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem. Można to uczynić bezpośrednio u kapłana lub pisząc na adres email: parafia@nspj.pl
 8. Narzeczonych pragnących rozpocząć przygotowania do małżeństwa zapraszamy na kurs dla narzeczonych prowadzony metodą warsztatu i dialogu. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 9. Ministrantów zapraszamy na spotkanie formacyjne w najbliższą sobotę na godz. 10.00. W razie sprzyjającej pogody przewidziane przygotowanie do turnieju piłkarskiego na dzień 14 lutego w Piastowie.
 10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.
 11. Serdeczne podziękowanie składamy tym, którzy zadbali o wystrój naszego Kościoła. Bóg zapłać za czas poświęcony, za wszelkie dary serca oraz zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: