Ogłoszenia duszpasterskie – Boże Narodzenie – 25.12.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Boże Narodzenie – 25.12.2016r.

 1. Bardzo dziękuję za liczne przybycie i wspólną modlitwę w czasie rekolekcji adwentowych.
 2. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie inscenizacji przed Pasterką – gorące podziękowanie wszystkim dzieciom i młodzieży z naszej parafii.
 3. Dziękujemy Państwu Świsłowskim za piękną dekoracji w pryzbiterium i tym Państwu który ofiarowali choinki.
 4. W sobotę 31 grudnia w ostatnim dniu kalendarzowego roku o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną.
 5. W przyszłą niedzielę 01 stycznia pierwszy dzień Nowego Roku. Uroczystość Matki Bożej Świętej Bożej Rodzicielki powierzamy się Matce Najświętszej i prosimy o pokój i opiekę w nowym roku.
 6. stycznia o godz. 17.00 zapraszamy na Żywy Różaniec a następnie nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu .
 7. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 02 stycznia. W pierwszej kolejności planujemy odwiedzić mieszkańców ulicy: Orzeszkowej, Prusa, Żytniej, Daniłowskiego, Baczyńskiego, Kraszewskiego, Bodycha, Bieńczaka, Grocholickiej, Ogrodowej i Poprzecznej.
 8. Zapraszamy na  Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana  każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy  najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej  oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 10. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na  rzecz   naszej wspólnoty. Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc w przygotowaniu szopki.
 11. Zapraszamy do polubienia strony parafii na facebook – Parafia NSPJ Warszawa- Ursus

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?