Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła – 22 października 2017 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła – 22 października 2017 rok

  1. Dzisiaj Kościół obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele misyjne.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. i spotkania rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
  3. Obowiązkowe spotkanie dla rodziców bierzmowanej młodzieży z obu grup (grupy zeszłorocznej i tej sprzed dwóch lat) odbędzie się w piątek 27 października o godz. 19.30 w salce parafialnej. Spotkanie dla młodzieży w niedzielę 29 października po wieczornej Mszy św. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania kolejnej grupy młodzieży, która przyjmie ten sakrament w przyszłym roku rozpoczniemy w drugiej połowie listopada.
  4. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odbywają się w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.00
  5. Zapraszamy na spotkania grupy biblijnej Abba, które odbywają się we wtorki po wieczornej Mszy św.
  6. Przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Dzisiaj zbieramy ofiarę do puszek na telewizję Trwam i radio Maryja, która zostanie przekazana ojcom redemptorystom, którzy będą prowadzili misje parafialne w parafii św. Józefa w Ursusie.
  8. W sobotę będą spotkania dla ministrantów o godz. 9.00 dla młodszej grupy, a o 10.00 dla starszej.
  9. Jest dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można zamawiać intencje na cały rok 2018.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: