Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta niedziela zwykła – 20 sierpnia 2017 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta niedziela zwykła – 20 sierpnia 2017 rok

  1. Dzisiaj kończy swoją posługę w naszej parafii ks. Robert Walantyk, który przechodzi do parafii w Ojrzanowie. Żegnamy dzisiaj ks. Roberta, dziękujemy za gorliwą służbę duszpasterską i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowym miejscu.
  2. Przypominamy, że do 31 sierpnia br. Msze św. w dni powszednie są tylko o godzinie 18.00 Kancelaria parafialna czynna jest po wieczornej Mszy św.
  3. W sobotę 26 sierpnia jest uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18.00 by modlić się za pośrednictwem Matki Bożej, która otacza Polskę swoją szczególną opieką z Jasnej Góry.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Dziękujemy Państwu Świsłowskim za dekorację ołtarza 15.08 na uroczystość Wniebowzięcia NMP.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Związek małżeński zamierzają zawrzeć.

  1. Choromański Arkadiusz kawaler z parafii tutejszej i Zalewska Sylwia panna z parafii Przemienienia Pańskiego w Perlejewie w Diecezji Drohiczyńskiej. Zapowiedź druga.
  2. Sadurek Konrad kawaler z parafii tutejszej i Klass Katarzyna panna z parafii Świętego Krzyża w Warszawie. Zapowiedź druga.
Please follow and like us: