Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta piąta niedziela zwykła – 24 września 2017 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta piąta niedziela zwykła – 24 września 2017 rok

  1. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00 Dzisiaj o godz. 16.00 jest pierwsze spotkanie, a na nim Msza św. dla rodziców i dzieci.
  2. Sakrament bierzmowania w naszej parafii będzie udzielony 7 listopada (wtorek) o godz. 18.00 wszystkim, którzy przygotowywali się w tym i w poprzednim roku szkolnym. Spotkania dla obu grup odbędą się w październiku.
  3. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Kurs rozpocznie się 21 października i będzie trwał przez cztery kolejne soboty od godziny 14.00 do 20.15 Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w gablotce parafialnej. Zgłoszenia wyłącznie poprzez internet.
  4. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej parafialnej scholi. Próby odbywają sie w niedziele o godzinie 10.30 w salce katechetycznej. Szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz dzieci rocznicowe.
  5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Niemirowa w ramach akcji Różaniec do granic dnia 7 października. W dniu święta Matki Bożej Różańcowej wzdłuż granic Polski stanie szpaler ludzi odmawiających różaniec w intencji Polski i całego świata. Wszystkich, którzy się zapisali prosimy o wpłacenie 75 zł.
  6. Od października wznowi swoją działalność koło biblijne Abba. Spotkania będą odbywać sie we wtorki po Mszy św. wieczornej.
  7. W sobotę 30.09 będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla ministrantów młodszych, a o 10.00 dla starszych.
  8. W przyszła niedzielę o godzinie 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 zaczynamy nabożeństwa październikowe, które będą się odbywały w niedziele o 17.30 a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
  9. Zapraszamy do uczestnictwa w kole szachowym, które rozpoczęło swoją działalność przy naszej parafii. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 11.00 Uczestniczyć mogą wszyscy od 5. roku życia.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?