Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta pierwsza niedziela zwykła – 27 sierpnia 2017 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta pierwsza niedziela zwykła – 27 sierpnia 2017 rok

  1. Dzisiaj rozpoczyna swoją posługę w naszej parafii neoprezbiter, ks. Paweł Konarski. Życzymy księdzu Pawłowi Bożego błogosławieństwa na jego pierwszej placówce duszpasterskiej.
  2. Od 1 września (piątek) Msze św. w dni powszednie będą o godzinie 7.00 i 18.00 Kancelaria parafialna czynna będzie po każdej Mszy św.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 17.00 Zachęcamy do spowiedzi szczególnie dzieci i młodzież przed rozpoczęciem roku szkolnego. W tym dniu wypada rocznica wybuchu II wojny światowej. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji wszystkich, którzy polegli w latach 1939-1945.
  4. W piątek od godziny 9.00 będziemy odwiedzać chorych w ich domach. Prosimy o zgłaszanie chorych do kancelarii parafialnej.
  5. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Chcielibyśmy wprowadzić nabożeństwo fatimskie, zgodnie z prośbą Matki Bożej, składające się z Mszy św., 15-minutowego rozważania tajemnicy różańcowej i odmówienia jednej części różańca. Zaczniemy Mszą św. o godzinie 11.00 Będzie również możliwość spowiedzi.
  6. W niedzielę 3 września 2017 r. o godzinie 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  7. Planowany jest dwudniowy wyjazd z naszej parafii do Niemirowa w ramach akcji Różaniec do granic w dniach 7-8 października. 7 października w dniu święta Matki Bożej Różańcowej wzdłuż granic Polski stanie szpaler ludzi odmawiających różaniec w intencji Polski i całego świata. Nasza parafia chce udać się na wschodnią granicę do Niemirowa. Więcej szczegółów podamy w następnych tygodniach.
  8. Począwszy od III soboty września (od 16.09) planowane jest powstanie koła szachowego przy naszej parafii, które będzie prowadził Pan Andrzej Kądziołka. Zapraszamy na godzinę 11.00 wszystkich chętnych, w wieku od 5 lat.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym jest płyta z filmem Misja.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?