Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta trzecia niedziela zwykła – 10 września 2017 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – Dwudziesta trzecia niedziela zwykła – 10 września 2017 rok

 1. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się w IV niedziele miesiąca o godz. 16.00
 2. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz.12.00 poświęcenie przyborów szkolnych. Prosimy dzieci o przyniesienie swoich tornistrów.
 3. Sakrament bierzmowanie w naszej parafii będzie udzielony 7 listopada (wtorek) o godz. 18.00 wszystkim, którzy przygotowywali się w tym i w poprzednim roku szkolnym. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z tego roku szkolnego odbędzie się dzisiaj o godz. 19.00 Wspólne spotkania dla obu grup przygotowujące do liturgii będą w październiku. Prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym.
 4. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Kurs rozpocznie się 21 października i będzie trwał przez cztery kolejne soboty od godziny 14.00 do 20.15 Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w gablotce parafialnej. Zgłoszenia wyłącznie poprzez internet.
 5. Od poniedziałku 11.09 po wakacyjnej przerwie powraca schola. Próba przed Mszą święta o godzinie 10.30 w salce. Zapraszamy wszystkich, którzy swoim śpiewem chcieliby włączyć się w modlitwę. Szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz dzieci rocznicowe.
 6. Planowany jest wyjazd z naszej parafii do Niemirowa w ramach akcji Różaniec do granic dnia 7 października. W dniu święta Matki Bożej Różańcowej wzdłuż granic Polski stanie szpaler ludzi odmawiających różaniec w intencji Polski i całego świata. Nasza parafia chce udać się na wschodnią granicę do Niemirowa. Więcej szczegółów podamy w następnych tygodniach.
 7. W sobotę 16 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się dzień skupienia w godz. od 10.00 do 13.00. Przewidziana jest adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja ks. Chrostowskiego na temat opatrzności Bożej i Msza św. Kustosz sanktuarium zaprasza wszystkich chętnych.
 8. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczane są na inwestycje parafialne.
 9. Począwszy od soboty 16.09 planowane jest powstanie koła szachowego przy naszej parafii, które będzie prowadził Pan Andrzej Kądziołka. Zapraszamy na godzinę 11.00 wszystkich chętnych, w wieku od 5 lat.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: