Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Adwentu – 27.11.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Adwentu – 27.11.2016r.

 1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy okres ADWENTU a wraz z nim nowy Rok Liturgiczny . Hasłem programu duszpasterskiego na nadchodzący rok będzie : Idźcie i głoście. Wraz z I niedzielą adwentu rozpoczynają się nabożeństwa adwentowe- roraty  zapraszamy codziennie  o godz.6.45.
 2. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci i rodziców komunijnych.
 3. W dniu dzisiejszym po Mszy Św. wieczornej zapraszamy młodzież z III klas gimnazjalnych na pierwsze spotkani – zapisy do sakramentu bierzmowania.
 4. We wtorek spotkanie biblijne grupy ABBA.
 5. W nadchodzącym tygodniu przypada I piątek miesiąca jest to okazji do spowiedzi świętej od godz.17.00 zapraszamy.
 6. W sobotę 3 grudnia zbiórka ministrantów.
 7. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Modlitwy za Kościół na Wschodzie. Ofiary zebrane będą przekazane na ten cel.
 8. W niedzielę 4 grudnia spotkanie młodzieży pragnącej przystąpić do sakramentu bierzmowania po Mszy Św. wieczornej.
 9. W niedzielę 4 grudnia o godz.17.00 spotkanie Żywego Różańca a o godz. 17.30 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. W tym tygodniu patronują nam: 30 listopada św. Andrzej Apostoł brat św. Piotra , 3 grudnia św. Franciszek Ksawery – prezbiter
 11. W dniu 18 grudnia zapraszamy na kiermasz Bożonarodzeniowy , podczas którego będzie można zakupić ręcznie wykonane ozdoby świąteczne oraz domowej receptury ciasta i ciasteczka. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na fundusz pielgrzymkowy na ŚDM w Panamie.
 12. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy  najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej  oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 14. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
 15. W dniu 3.12 o godz.12.00 wspólnota BEM AVENTURADOS organizuje świąteczne warsztaty kreatywne dla dzieci i chętnych rodziców, każde dziecko wykona bombkę, którą zabierze do domu. Koszt warsztatów 30 zł . Pieniądze zostaną przeznaczone za fundusz pielgrzymkowy na ŚDM w Panamie. Zapisy po szy Św. lub w kancelarii . Serdecznie zapraszamy.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?