Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Adwentu, 27.11.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Adwentu, 27.11.2022 r.

 1. Rozpoczynamy Adwent, który jest przygotowaniem do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do udziału w porannych Mszach Św. ku czci NMP, zwanych Roratami, które będziemy odprawiać codziennie oprócz niedziel o 6.45 Zachęcamy szczególnie dzieci, dla których przygotowane są różne atrakcje. Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy adwentowe rekolekcje parafialne, które prowadzi o. Łukasz Baran. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na każdej Mszy św. W poniedziałek i wtorek Msze Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00 i 18.00 O godz. 19.30 nauka rekolekcyjna bez Mszy Św. Spowiedź we wtorek od godz. 9.00 i od 17.00
 3. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
 4. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację i nabożeństwo Godziny Świętej, które prowadzi wspólnota Bem Aventurados.
 5. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 6. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na godz. 11.00 na Mszę Św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
 7. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
 8. Od dzisiaj można nabywać opłatki, przygotowane przez siostry Benedyktynki Sakramentki oraz wigilijne świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
 9. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
 10. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
 11. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla ministrantów.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 13. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?