Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Adwentu – 28 listopada 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Adwentu – 28 listopada 2021 rok

 1. Rozpoczynamy Adwent, okres liturgiczny, który jest przygotowaniem do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy wszystkich do udziału w porannych Mszach Św. ku czci NMP, zwanych Roratami, które odprawiamy codziennie oprócz niedziel o 6.45 Zachęcamy szczególnie dzieci, dla których przygotowane są różne atrakcje. Przynosimy ze sobą lampiony.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy adwentowe rekolekcje parafialne, które prowadzi o. Damian Simonicz. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na każdej Mszy Św. W poniedziałek i wtorek Msze Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00 i 18.00 O godz. 19.30 nauka rekolekcyjna bez Mszy Św. Spowiedź we wtorek od godz. 9.00 i od 17.00
 3. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
 4. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
 5. W środę o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o godz. 18.00 Msza Św. w ich intencji.
 6. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację i nabożeństwo Godziny Świętej, które prowadzi wspólnota Bem Aventurados.
 7. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 8. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na godz. 11.00 na Mszę Św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
 9. W przyszła niedzielę o 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
 10. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 11. W ostatnią niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek na finansowanie pomocy w czasie kryzysu migracyjnego. Bóg zapłać za ofiary złożone na te potrzeby.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 13. Zapowiedzi przedślubne:
  Stanisław Marian Cieślak-Stanley, kawaler i Wioletta Kwiatkowska, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
 14. W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszych parafian: †Jacka Słupczyńskiego, †Karola Radziszewskiego, †Henryka Laszczka. Polećmy ich i wszystkich drogich nam zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?