Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Adwentu – 29 listopada 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Adwentu – 29 listopada 2020 rok

 1. Rozpoczynamy Adwent, okres liturgiczny, który jest przygotowaniem do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy wszystkich do udziału w porannych Mszach Św. ku czci NMP, zwanych Roratami, które będą odprawiane codziennie oprócz niedziel o 6.45 Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy adwentowe rekolekcje parafialne, które prowadzi o. Marek Kotyński, redemptorysta. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na każdej Mszy Św. W poniedziałek i wtorek Msze Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00 i 18.00 Dodatkowe nauki w poniedziałek i wtorek o godz. 19.30 Spowiedź we wtorek od godz. 9.00 i od 17.00 Będziemy prowadzili transmisje internetowe codziennie podczas Mszy Św. o 10.00 i 18.00
 3. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
 4. W środę o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o godz. 18.00 Msza Św. w ich intencji.
 5. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację i nabożeństwo Godziny Świętej, które prowadzi wspólnota Bem Aventurados.
 6. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 7. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na godz. 11.00 na Mszę Św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
 8. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
 9. W sobotę 05.12 o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do tygodników Niedziela i Idziemy dołączona jest płyta zawierająca program 33-dniowych rekolekcji, które przygotowują do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. To dobry sposób na przeżycie Adwentu w czasach pandemii. Uczestnicy tych rekolekcji mogą głębiej zastanowić się m.in. nad takimi kwestiami jak: Opatrzność Boża, łaska, wola Boża, naśladowanie Jezusa, pokora i pokuta.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?