Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Bożego Narodzenia 27.12.2015r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

I Niedziela Bożego Narodzenia 27.12.2015r.

1.Bardzo dziękuję za liczne przybycie i wspólną modlitwę w czasie rekolekcji adwentowych.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie musicalu „ Kolęda Polska „ gorące podziękowania zwłaszcza dzieciom i młodzież z naszej parafii za udział to było piękne i wzruszające przedstawienie. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie.

2.Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlitwami ogarniamy Rodziny naszej parafii.

3.W czwartek 31.12.2015r. w ostatnim dniu kalendarzowego roku o godz. 18,00 zapraszam na Mszę Św. dziękczynną.

  1. W piątek 01 stycznia pierwszy dzień Nowego Roku. Uroczystość Matki Bożej Świętej Bożej Rodzicielki powierzamy się Matce Najświętszej i prosimy o pokój i opiekę w nowym roku. Msze Św. odprawiane będą według niedzielnego porządku. Pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz.17,00.

5 Sobota 02 stycznia 2016r. pierwszą sobotą miesiąca .

6.Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 4 stycznia . W pierwszej kolejności planujemy odwiedzić z kapłańskim błogosławieństwem mieszkańców następujących ulic: Orzeszkowej, Prusa, Żytniej, Daniłowskiego, Baczyńskiego, Kraszewskiego , Bodycha, Bieńczaka, Grocholickiej, Ogrodowej i Poprzecznej.

7.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych . Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.

  1. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu szopki.

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku wszystkim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?