Ogłoszenia duszpasterskie – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 05.03.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 05.03.2017r.

 1. W dniu dzisiejszym o godz. 16.45 spotkanie Żywego Różańca a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo Gorzkie Żale zapraszamy.
 2. Włączmy się w głębokie przeżywanie Wielkiego Postu poprzez intensywną modlitwę osobistą i wspólnotową, temu będzie sprzyjał udział w nabożeństwach: w piątek w Drodze Krzyżowej po Mszy wieczornej a  w niedzielę w Gorzkich Żalach.
 3. We wtorek o godz. 19,00 spotkanie grupy biblijnej Abba.
 4. W najbliższą środę obchodzimy Dzień Kobiet , choć to świecka uroczystość to pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach. Polecajmy ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki.
 5. 10 marca Drogę Krzyżową poprowadzi grupa Bem Aventurados., tego dnia o godz.19,00 grupa Bam Aventurados rozpoczyna Nowennę Pompejańską w intencji ojczyzny. Wszystkich pragnących włączyć się do Nowenny zapraszamy.
 6. Przyszła niedziela będzie dniem modlitwy w intencji misji i misjonarzy złożone ofiary przeznaczone będą na dzieło pomocy Ad Gentes.
 7. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która odmawiana jest każdego dnia o godz.15,00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 8. Zachęcamy do nabycia  i czytania prasy katolickiej.
 9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy  najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej  oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 10. Tradycyjnie dziękujemy serdecznie wszystkim dbającym o estetykę naszej świątyni .Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
 11. Zapraszamy do polubienia strony parafii na facebook – Parafia NSPJ  Warszawa- Ursus.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?