Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela Adwentu – 06.12.2015r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

II Niedziela Adwentu 06.XII. 2015.

  1. W dniu dzisiejszym o godz.17,00 spotkanie Kółek Żywego Różańca a o godz.17,30 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W liturgii tygodnia obchodzimy wspomnienie:

Poniedziałek – św .Ambrożego , Biskupa i Doktora Kościoła

Wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. jest to święto patronalne   młodzieży żeńskiej. O godzinie 12,00 w naszej świątyni spotykamy się na nabożeństwie przed wystawionym Przenajświętszym Sakramentem.

  1. Msze Święte Roratnie w naszej parafii o godz. 6.45 . Zapraszamy w szczególności dzieci, które będą mogły wziąć udział w konkursie adwentowym. Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
  2. Zapraszamy do zaopatrywania się w poświęcone opłatki. Ofiarami złożonymi przy tej okazji wspieramy Klauzurowy Zakon Sióstr Sakramentek. Przypominamy, że nikt nie został upoważniony do roznoszenia opłatków po domach , jednocześnie prosimy o nie kupowanie opłatków w marketach.
  3. We wtorek spotkanie biblijne grupy ABBA.
  4. W przyszłą niedzielę o godz.19,00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się 20.XII br.
  6. W czasie Adwentu zapraszamy do nabywania świec Caritas na stół wigilijny. Poprzez składanie ofiary wspieramy „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
  8. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?