Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Adwentu, 4.12.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Adwentu, 4.12.2022 r.

  1. Przeżywamy okres Adwentu, który jest przygotowaniem do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do udziału w porannych Mszach Św. ku czci NMP, zwanych Roratami, które odprawiamy codziennie oprócz niedziel o 6.45 Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
  2. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  3. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
  4. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. jak w dzień powszedni. Od godz. 12.00 do 13.00 Godzina Łaski dla świata. Będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i adoracja indywidualna.
  5. Od dzisiaj można nabywać opłatki, przygotowane przez siostry Benedyktynki Sakramentki oraz wigilijne świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  6. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  7. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla ministrantów.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

  Zapowiedzi przedślubne

  1. Henryk Jacek Skrzyński, kawaler z parafii tutejszej i Konstancja Maria Krystosiak, panna z par. św. Dominika w Warszawie. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?