Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Adwentu – 5 grudnia 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Adwentu – 5 grudnia 2021 rok

  1. W czasie Adwentu zachęcamy wszystkich do udziału w porannych Mszach Św. ku czci NMP, zwanych Roratami, które odprawiamy codziennie oprócz niedziel o 6.45 Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
  2. Dzisiaj o 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca a o 17.30 nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca..
  3. W środę 8 grudnia wypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 12.00 zapraszamy na nabożeństwo do NMP w formule Godziny Łaski dla świata. Msze Św. jak w dzień powszedni.
  4. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  5. W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne, które poprowadzi młodzież z naszej parafii. Dzieci będą robić kartki, ozdoby świąteczne i stroiki. Nie będzie spotkania dla ministrantów.
  6. Po każdej Mszy Św. można nabywać opłatki, przygotowane przez siostry Benedyktynki Sakramentki. Nikt nie został upoważniony do roznoszenia opłatków po domach w imieniu parafii. Można również nabywać wigilijne świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  7. Dzisiaj obchodzimy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary do puszek na ten cel.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  9. W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszego parafianina †Jerzego Mierosławskiego. Polećmy go i wszystkich bliskich nam zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?