Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Bożego Narodzenia 03.01.2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

II Niedziela Bożego Narodzenia 03.01.2016r.

1.W związku z absencją ks. Michała władze diecezjalne skierowały do pomocy w naszej parafii ks. Jana Święczka .

2.Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji zapraszamy na Żywy Różaniec o godz.17,00 a o godz.17,30 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.W środę obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Św. będziemy błogosławić kredę i kadzidło, kredą oznaczymy drzwi naszych domów jako znak przynależności rodziny do Chrystusa :

K+M+B+ 2016

4.Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 4 stycznia . Zgodnie z tradycją prosimy bardzo aby w miarę możliwości w czasie kolędy w domu była cała rodzina . W pierwszej kolejności planujemy odwiedzić z kapłańskim błogosławieństwem mieszkańców następujących ulic: poniedziałek: Orzeszkowej, Prusa, Żytniej, wtorek Daniłowskiego, Baczyńskiego, Kraszewskiego czwartek: Markerta, piątek: Ogrodowa i Rumuńska sobota od godz.15.00: Bodycha, Bieńczaka, Grocholickiej.

W następnej kolejności planujemy odwiedzić mieszkańców ulic: Regulska w Regułach ,Piastowska, Dworcowa, Witosa, Włoczewskich, Krawczyka, Herbaciana, Noworegulska, Kajetańska, Kompani Kordian.

Mieszkańców osiedla Górna Droga jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem, można to uczynić bezpośrednio lub pisząc na adres email: parafia@nspj.pl.

5.We wtorek spotkanie ABBA.

6.W środę o godz.17.30 modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych a o godz.18,00 Msza Św, w ich intencjach.

5.Próba Jasełek w sobotę 09.01.2016r o godz.18.30, Jasełka przedstawione będą w niedzielę 10.01.br.o godz.11.00.

6.W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego , kończy ona okres Bożego Narodzenia, ale kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.

7.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych . Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.

8.Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

 

Please follow and like us: