Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela po Narodzeniu Pańskim, 02.01.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II niedziela po Narodzeniu Pańskim, 02.01.2022 rok

  1. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  2. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
  3. W czwartek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Św. odprawiamy według porządku niedzielnego. Będziemy błogosławić kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Taca zebrana w tym dniu przeznaczona będzie na misje.
  4. W czwartek 6 stycznia przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej, która ma charakter wynagradzający Chrystusowi za nasze grzechy. Modlitwę prowadzi wspólnota Bem Aventurados.
  5. W piątek 7 stycznia wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
  6. W przyszłą sobotę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach drogi synodalnej. Ojciec Święty Franciszek poprosił cały Kościół, aby podjął drogę wsłuchania się w głos wszystkich wierzących. Zapraszamy do modlitwy i dyskusji na tematy poddane do refleksji.
  7. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla wszystkich ministrantów.
  8. Taca zbierana w przyszłym tygodniu przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  9. W związku z trwającą epidemią w tym roku nie będzie kolędy w tradycyjnej formie. Podobnie jak w zeszłym roku będziemy odwiedzać naszych parafian wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, najlepiej na kartce, podając swój adres, telefon i uwagi dotyczące terminu kolędy, którą rozpoczniemy od 3 stycznia.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?