Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3 stycznia 2021 rok

Ogłoszenia duszpasterskie

II niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3 stycznia 2021 rok

  1. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  2. W środę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Św. odprawiamy według porządku niedzielnego. Będziemy błogosławić kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Taca zebrana w tym dniu przeznaczona będzie na misje. O godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, o godz. 18.00 Msza Św. w ich intencji.
  3. We wtorek będzie spotkania grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W sobotę 09.01 o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów.
  5. W związku z trwającą epidemią w tym roku nie będzie kolędy w tradycyjnej formie. Chcielibyśmy ograniczyć odwiedziny wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, najlepiej na kartce, podając swój adres i uwagi dotyczące terminu kolędy. Na zgłoszenia czekamy do 17 stycznia. Po tym terminie, w zależności od liczby zgłoszeń, ogłosimy program kolędy lub będziemy się umawiać indywidualnie.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

 

 

Please follow and like us: