OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, 12 kwietnia 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, 12 kwietnia 2015 r.

 

  1. Dziś o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego – serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.
  2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy dziś, 12.04 po Mszy św. wieczornej na spotkanie formacyjne. Początek o godz. 19.15.
  3. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie we wtorek, 14.04 po Mszy św. wieczornej.
  4. Także we wtorek na spotkanie ze Słowem Bożym zaprasza wspólnota ABBA. Początek o godz. 19.15.
  5. W przyszłą niedzielę, 19.04 odbędzie się X Marsz Świętości Życia pod hasłem „Solidarni z życiem”. Marsz rozpocznie się o godz. 12.30 Mszą św. w Archikatedrze Warszawskiej. Po niej nastąpi przemarsz do Bazyliki Świętego Krzyża, gdzie będzie można wziąć udział w koncercie zespołu „Moja Rodzina”. Od godz. 13.00 na placu Zamkowym, w ramach akcji „Pielucha dla malucha”, zbierane będą mleko i środki higieny dla Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej manifestacji poparcia dla życia i rodziny.
  6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.
  7. Na zakończenie dziękujemy z całego serca tym, którzy zatroszczyli się o wystrój naszego Kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas i zaangażowanie, za dary serca oraz poświęcenie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  8. W ostatnim czasie odeszli z naszej wspólnoty Śp. Wiktor Braun i Śp. Leokadia Słuszniak. Pomódlmy się w ich intencji. Wieczny odpoczynek…
Please follow and like us: