Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela WIELKANOCY, czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 03.04.2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

II Niedziela WIELKANOCY czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 03.04.2016r.

  1. Dzisiaj o godz. 15,00 Godzina Miłosierdzia Bożego – serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo. Również w dniu dzisiejszym o godz. 17,00 spotkanie Żywego Różańca a o godz.17,30 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w dniu dzisiejszym po Mszy Św. wieczornej.
  3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Wincentego Ferreriusza – kapłana w czwartek : wspomnienie św. Jana Chrzciciela De La Salle – kapłana.
  4. Na spotkanie ze Słowem Bożym zaprasza wspólnota ABBA we wtorek początek o godz. 19.00.
  5. W sobotę 9 kwietnia zapraszamy na zbiórkę ministrantów o godz. 10.00 z egzaminem dla kandydatów.
  6. Zapraszamy do udziału w Kursie Przedmałżeńskim prowadzonym metodą warsztatową w małych grupach wg. Programu „ Radość i Nadzieja”. Kurs jest prowadzony przez kolejne 4 niedziele wg. Programu dla narzeczonych – pierwsze spotkanie 7 maja br. Roku o godz. 9.00. Zgłoszenia należy wysłać mailowo na adres : narzeczeni.piastowska@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona.

  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych . Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
  2. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
  3. W ostatnim tygodniu odszedł z naszej Wspólnoty św. p. Zenon Dorosz polećmy zmarłego Zenona i wszystkich zmarłych z naszej Wspólnoty Miłosierdziu Bożemu za wstawiennictwem Matki Bożej. / Pod Twoją……. , Wieczny Odpoczynek……./.

 

Please follow and like us: