Ogłoszenia duszpasterskie – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2017r.

 1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Ofiary zebrane przeznaczone będą na misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes.
 2. Włączmy się w głębokie przeżywanie Wielkiego Postu poprzez intensywną modlitwę osobistą i wspólnotową, temu będzie sprzyjał udział w nabożeństwach: w piątek w Drodze Krzyżowej po Mszy wieczornej a  w niedzielę w Gorzkich Żalach.
 3. We wtorek o godz. 19,00 spotkanie grupy biblijnej Abba.
 4. W najbliższy poniedziałek przypada 4 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Powierzajmy go Bożej Opatrzności oraz opiece Matki Najświętszej w naszych modlitwach.
 5. W sobotę o godz. 10,00 zbiórka ministrantów.
 6. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 7. Siostry ze zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus zapraszają do przedszkola przez ul. Kaczorowskiej rodziców i dzieci w wieku 2,5 ; 3; 4; 5 lat. Szczegółowe informacje są wywieszone na plakatach w gablocie i na ulotkach w kościele.
 8. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która odmawiana jest każdego dnia  o godz.15,00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 9. Zachęcamy do nabycia  i czytania prasy katolickiej.
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy  najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej  oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych  modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 11. Tradycyjnie dziękujemy serdecznie wszystkim dbającym o estetykę naszej świątyni .Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
 12. Zapraszamy do polubienia strony parafii na facebook – Parafia NSPJ Warszawa- Ursus.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?