Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019 rok

 1. Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.15 Drogę Krzyżową w najbliższy piątek poprowadzą kandydaci do bierzmowania. Dziękujemy wspólnocie Bem Aventurados za przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej w ostatni piątek. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 31 marca. Poprowadzi je o. Michał Chaciński, franciszkanin z Niepokalanowa.
 2. W niedzielę 31 marca podczas pierwszego dnia rekolekcji zostaną wprowadzone do naszego kościoła relikwie św. Maksymiliana. Chcemy przygotować się na to wydarzenie poprzez odprawienie nowenny do tego Świętego od najbliższego piątku i w kolejne dni po wieczornej Mszy Św.
 3. We wtorek 19.03 obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP i patrona Kościoła powszechnego. Msze Św. w tym dniu według porządku dnia powszedniego.
 4. Zapraszamy narzeczonych na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Kurs będzie prowadzany metodą warsztatową od 11 maja przez cztery kolejne soboty. Więcej informacji na plakacie w gablotce i u księdza Pawła.
 5. Zapraszamy na spotkania grupy biblijnej Abba, które odbywają się we wtorki po wieczornej Mszy Św.
 6. Dzisiaj zbierana jest ofiara do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.
 7. W sobotę 23.03 będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla młodszych, o 10.00 dla starszych.
 8. W przyszłą niedzielę 24 marca o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 9. Taca zebrana w zeszłym tygodniu przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Please follow and like us: