Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 rok

 1. Przeżywamy okres Wielkiego Postu. Przypominamy, że w tym czasie odprawiamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. wieczornej oraz nabożeństwa Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.00 Drogę Krzyżową w najbliższy piątek poprowadzi wspólnota Domowego Kościoła. Dziękujemy wspólnocie Bem Aventurados za przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej w ostatni piątek.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
 3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy wielkopostne rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ksiądz Łukasz Górzyński SAC. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na każdej Mszy św. i kazanie pasyjne w czasie Gorzkich Żali. W poniedziałek i wtorek Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00 i 18.00 Spowiedź we wtorek od godz. 9.00 i od 17.00
 4. Zapraszamy na spotkania grupy biblijnej Abba, które odbywają się we wtorki po wieczornej Mszy św.
 5. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 6. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 7. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 8. W przyszłą niedzielę o godzinie 16.45 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, o 17.00 Gorzkie żale.
 9. Dzisiaj zbieramy ofiara do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.
 10. Zachęcamy do uczestniczenia w kole szachowym, które odbywa się w każdą sobotę o godz. 11.00 Zapraszamy szczególnie dzieci od lat 5.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
 12. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?