Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 rok

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
 2. W czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.15 Dziękujemy wspólnocie Bem Aventurados za poprowadzenie Drogi Krzyżowej w ostatni piątek. O jej poprowadzenie prosimy poszczególne grupy i wspólnoty parafialne: najbliższy piątek – wspólnota Domowego Kościoła, kolejne piątki – schola i ministranci oraz kandydaci do bierzmowania.
 3. We wtorek po wieczornej Mszy Św. będzie spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W środę o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o godz. 18.00 Msz Św. w ich intencji.
 5. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację i nabożeństwo Godziny Świętej, które poprowadzi wspólnota Bem Aventurados. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 6. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00 W piątek po nabożeństwie Drogi Krzyżowej zapraszamy ministrantów na krótkie spotkanie. W sobotę 06.03 nie będzie spotkania dla ministrantów.
 7. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 8. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, o 17.15 Gorzkie Żale.
 9. Dzisiaj po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dbającym o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?