Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela zwykła – 14 stycznia 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela zwykła – 14 stycznia 2018 rok

  1. Dzisiaj obchodzimy 104. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o Polakach na emigracji. Otoczmy modlitwą także tych, którzy przybyli do naszego kraju zza wschodniej granicy oraz migrantów i uchodźców na całym świecie, szczególnie ofiary konfliktów zbrojnych na Bliskim Wschodzie.
  2. W środę, 17 stycznia w Kościele katolickim w Polsce będzie obchodzony XXI Dzień Judaizmu. Tego dnia w bazylice Świętego Jana Chrzciciela o godz. 17.00 będzie miała miejsce Liturgia Słowa pod przewodnictwem Księdza Kardynała Kazimierza Nycza.
  3. Od czwartku 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym czasie prosimy Boga, by wyznawcy Chrystusa umieli żyć w zgodzie i miłości.
  4. Taca zbierana dzisiaj będzie przeznaczona na inwestycje parafialne.
  5. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską w swoim domu. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  6. Na czas ferii zimowych, czyli do 28 stycznia, przerywamy wizytę duszpasterską, którą wznowimy 29 stycznia.
  7. Po feriach planujemy odwiedzić mieszkańców ulic: Ochocka, Melcera, Robini, Suchy Las, Szomańskiego, Kaczorowska, Słupska, Prawnicza i Kosewskiego.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?