Ogłoszenia duszpasterskie – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2017r.

  1. W dniu dzisiejszym zapraszamy młodzież przygotowującą si ę do sakramentu bierzmowania na spotkanie po wieczornej Mszy Św.
  2. W tym tygodniu wspominamy : wtorek św. Antoniego, Opata w czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara- Biskupa, w piątek wspomnienie – św. Sebastiana – Męczennika, w sobotę św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy.
  3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, których odwiedziliśmy z Wizytą Duszpasterską . Dziękujemy za miłe przyjęcie i złożone ofiary.
  4. Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską. W tym tygodniu od godz. 16.30 z kapłańskim błogosławieństwem pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic: w poniedziałek 16.01- Włoczewskich i Krawczyka wtorek 01 – ul. Rumiankowej, Herbacianej i Koseckiego środa 18.01 – ul. Ochockiej i Melcera, czwartek 19.01 – ul. Prawniczej, piątek 20.01 –ul. Słupska i Suchy Las, w sobotę 21.01 – ul. Robinii i Kaczorowska
  5. W następnej kolejności planujemy odwiedzić mieszkańców ulic: Szomańskiego, Michałowicza, Regulska w Ursusie, Piskorskiej, Wysoczyńskiej i Prażmowskiej . Mieszkańców osiedla Górna Droga, bloku Bodycha 120 jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem. Można to uczynić bezpośrednio u kapłana lub piszą na adres email: parafia @nspj.pl
  6. Kurs dla narzeczonych : Radość i Nadzieja rozpoczyna się 4 marca zapisy na adres email: narzeczeni.piastowska@gmail.com.
  7. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest Odmawiana codziennie o godz.15,00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
  9. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
  10. Zapraszamy do polubienia strony parafii na facebook – Parafia NSPJ Warszawa- Ursus.
Please follow and like us: