Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Zwykła – 17.01.2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

II Niedziela Zwykła 17.01.2016r.

 

1.W tym tygodniu obchodzimy:

we wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa

w czwartek- wspomnienie św. Agnieszki dziewicy, męczennicy

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, których odwiedziliśmy z Wizytą Duszpasterską. Dziękujemy za wspólną modlitwę, miłe przyjęcie i złożone ofiary. W tym tygodniu planujemy odwiedzić z kapłańskim błogosławieństwem mieszkańców następujących ulic: poniedziałek 18.01 od godz.16,00 ul. Włoczewskich, wtorek 19.01 od godz.16,00 Krawczyka, środa 20.01 od godz. 16,00 ul. Rumiankowa i Herbaciana, czwartek 21.01 od godz.16: ul. Melcera i Kosewskiego, piątek 22 od godz.16.00 ul.: Ochocka, sobota 23.01 od godz.15.00: ul. Prawnicza.

W następnej kolejności planujemy odwiedzić mieszkańców ulic Słupska, Suchy Las, Szomańskiego, Kaczorowska i Michałowicza. Mieszkańców osiedla Górna Droga jak i nowo wybudowanych domów prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem, można to uczynić bezpośrednio lub pisząc na adres email: parafia@nspj.pl.

  1. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w następną niedzielę tj.24 stycznia po mszy wieczornej.

4.We wtorek spotkanie ABBA.

5.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych . Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.

  1. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?