Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 12 grudnia 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Adwentu – 12 grudnia 2021 rok

  1. W czasie Adwentu zachęcamy wszystkich do udziału w porannych Mszach Św. ku czci NMP, zwanych Roratami, które odprawiamy codziennie oprócz niedziel o 6.45 Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
  2. Po każdej Mszy Św. można nabywać opłatki, przygotowane przez siostry Benedyktynki Sakramentki. Nikt nie został upoważniony do roznoszenia opłatków po domach w imieniu parafii.
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W związku z trwającą epidemią w tym roku nie będzie kolędy w tradycyjnej formie. Podobnie jak w zeszłym roku będziemy odwiedzać naszych parafian wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, najlepiej na kartce, podając swój adres, telefon i uwagi dotyczące terminu kolędy, którą rozpoczniemy od 3 stycznia.
  5. W poprzednią niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  6. W sobotę o godzinie 9.00 zapraszamy wszystkich ministrantów na spotkanie.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
  8. W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszego parafianina †Edwarda Harasimczuka. Polećmy go i wszystkich bliskich nam zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

 

 

 

Please follow and like us: