Ogłoszenia duszpasterskie – III niedziela Adwentu – 13.12.2015r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Adwentu 13.XII. 2015.

1.W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitwy o życie chrześcijańskie rodzin. Polecamy Bogu szczególnie rodziny z naszej parafii, aby były Bogiem silne.

2.W liturgii tygodnia obchodzimy wspomnienie:

Poniedziałek- św .Jana od Krzyża Doktora Kościoła

  1. Msze Święte Roratnie w naszej parafii o godz.6,45 . Zapraszamy w szczególności dzieci, które będą mogły wziąć udział w konkursie adwentowym. Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
  2. Zapraszamy do zaopatrywania się w poświęcone opłatki. Ofiarami złożonymi przy tej okazji wspieramy Klauzurowy Zakon Sióstr Sakramentek. Przypominamy, że nikt nie został upoważniony do roznoszenia opłatków po domach , jednocześnie prosimy o nie kupowanie opłatków w marketach.
  3. Przed wejściem do kościoła harcerze rozprowadzają sianko na stół wigilijny.

6.We wtorek spotkanie biblijne grupy ABBA.

  1. W dniu dzisiejszym o godz.19,00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

8.Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się 20.XII br.

9.W czasie Adwentu zapraszamy do nabywania świec Caritas na stół wigilijny. Poprzez składanie ofiary wspieramy „ Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.

  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych . Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
  2. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

 

Please follow and like us: