Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018 rok

  1. Zachęcamy wszystkich do udziału w porannych Mszach Św. ku czci NMP, zwanych Roratami, które odprawiamy codziennie oprócz niedziel o 6.45 Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
  2. Wspólnota Bem Aventurados oraz schola i ministranci zapraszają na świąteczną kawiarenkę w dzisiaj po Mszach Św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00 Oprócz domowych wypieków będzie można zakupić świąteczne drobiazgi. Dochód z kawiarenki zostanie przeznaczony na wiosenny wyjazd młodzieży z naszej parafii.
  3. Można nabywać opłatki, przygotowane przez siostry Benedyktynki Sakramentki, dla których jest to główne źródło utrzymania. Przypominamy, że nikt nie został upoważniony do roznoszenia opłatków po domach. Można również nabywać wigilijne świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  4. Zapraszamy dzieci i młodzież chętne do śpiewania na próby scholi w każdą niedzielę o godz. 11.00 Szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne.
  5. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  6. W piątek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy ministrantów, lektorów i wszystkich chętnych do pomocy w przygotowaniu świątecznego wystroju kościoła,
  7. W sobotę 22.12 będą spotkania dla ministrantów. O godzinie 9.00 dla młodszych, a o 10.00 dla starszych.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: