Ogłoszenia duszpasterskie – III niedziela wielkanocna, 1.05.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III niedziela wielkanocna, 1.05.2022 rok

 1. Dzisiaj o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a po nim nabożeństwo majowe ku czci NMP. Nabożeństwa będą odprawiane w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
 2. We wtorek 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski, rocznica uchwalenia konstytucji 3 maja 1791 r., święto narodowe. Msze Św. będą odprawiane według porządku niedzielnego.
 3. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej, które poprowadzi wspólnota Bemaventurados. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 4. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 9.30 odwiedzamy chorych. Spowiedź od godz. 17.00
 5. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca. Również w sobotę wspólnota rodzinna Woda Życia, zaprasza na spotkanie z cyklu „W rodzinie”. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18:00, po której będziemy wspólnie śpiewem uwielbiać Boga.
 6. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
 7. W sobotę 07.05 o godz. 9.00 spotkanie dla ministrantów.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

 1. Radosław Piotr Zięba, kawaler z par. Św. Rodziny w Warszawie, Katarzyna Alicja Bejda, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
 2. Krzysztof Kaczmarczyk, kawaler z par. św. Józefa w Warszawie, Anna Magda Zawadzka-Kaczmarczyk, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.
 3. Mateusz Boczkowski, kawaler z par. tut., Sylwia Stawczyk, panna z par. bł. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie. Zapowiedź pierwsza.

 

 

Please follow and like us: