Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 18 kwietnia 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocna – 18 kwietnia 2021 rok

  1. Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 22 maja i będzie trwał cztery soboty (22, 29 maja, 12, 19 czerwca) w godzinach od 14.00 do 20.15. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@gmail.com Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
  2. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  3. W piątek 23 kwietnia wypada uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. W tym dniu wolno spożywać pokarmy mięsne.
  4. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  5. W sobotę 24.04 o godz. 9.00 będzie spotkanie dla ministrantów.
  6. Od dzisiaj jest możliwość obejrzenia w kinie internetowym www.RafaelKino.pl filmu Wyrok na niewinnych, dramatu sądowego, który przesądził o legalizacji aborcji w USA. Więcej informacji w gablotce. W kancelarii można odebrać kupony zniżkowe na ten film.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dbającym o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: