OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Wielkanocna, 19 kwietnia 2015 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

III Niedziela Wielkanocna, 19 kwietnia 2015 r.

 

 1. Dziś o godz. 15.00 – jak w każdy dzień – serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 2. Spotkanie członków Żywego Różańca dziś o godzinie 17.30. Zapraszamy.
 3. We wtorek na spotkanie ze Słowem Bożym zaprasza wspólnota ABBA. Początek o godz. 19.15.
 4. W czwartek 23.04 uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski.
 5. W sobotę 25.04 święto św. Marka Ewangelisty.
 6. Ministrantów młodszych zapraszamy na spotkanie formacyjne w najbliższą sobotę. Początek o godz. 10.00.
 7. Dzieci chętne do śpiewu i przygotowania liturgii zapraszamy w każdą niedzielę na próbę o godz. 11.00 w salce. Od 11.45 przygotowanie śpiewu w Kościele.
 8. Dziś zamykamy listę chętnych na wyjazd wakacyjny dla młodzieży w terminie 6-11 lipca br. do bardzo malowniczej Kotliny Kłodzkiej. Pierwszeństwo dla tegorocznych i zeszłorocznych bierzmowanych. Koszt 780 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Michałem, można wpisać się na listę w zakrystii.
 9. Zamykamy też listę zainteresowanych wyjazdem rodzinnym dzieci i rodziców w terminie 11-18 lipca br. nad morze do Gąsek k/Koszalina, nad samym morzem. Prosimy o kontakt z ks. Michałem, można się zapisywać w zakrystii. Pierwszeństwo dla członków scholii i ministrantów.
 10. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii Św. zapraszamy na spotkanie w najbliższą niedzielę, 26.04 o godz. 16.00.
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.
 12. Tradycyjnie dziękujemy z całego serca tym, którzy zatroszczyli się o wystrój naszego Kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas i zaangażowanie, za dary serca oraz poświęcenie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 13. W ostatnim czasie odeszli z naszej wspólnoty Śp. Włodzimierz Kwaśny. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…
Please follow and like us: