Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela wielkanocna, 23.04.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela wielkanocna, 23.04.2023 r.

 

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  2. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  3. Rozpoczynamy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z obecnych klas VIII szkoły podstawowej oraz dla licealistów, którzy jeszcze nie przystąpili do tego sakramentu. Zgłoszenia przyjmuje ks. Karol.
  4. Zapraszamy na jednodniowe rekolekcje poświęcone fundamentom wiary, które odbędą się 13 maja w godzinach od 10:00 do 17:30. Chcemy wspólnie na nowo odkrywać relację z Bogiem, sobą samym i bliźnimi oraz dzielić się nawzajem wiarą i doświadczeniem jej przeżywania. Po rekolekcjach zapraszamy na comiesięczne uwielbienie „W Rodzinie”. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy u ks. Karola lub pisząc na adres e-mail: kontakt@eliasz.waw.pl
  5. Zapraszamy ministrantów z rodzinami na wycieczkę rowerową w najbliższą sobotę 29.04. Zbiórka przed kościołem o godzinie 9:00
  6. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

  Zapowiedzi przedślubne

  1. Rafał Bartosz Giergun, kawaler z parafii Matki Bożej Anielskiej w Warszawie i Paulina Agnieszka Władzińska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  2. Maciej Zbigniew Zakrzewski, kawaler parafii tutejszej i Agnieszka Wiśniewska, panna z parafii św. Antoniego z Padwy w Żurominie. Zapowiedź druga.

 

Please follow and like us: