Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu, 18.12.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Adwentu, 18.12.2022r.

  1. Wspólnota Bem Aventurados, schola i ministranci zapraszają dzisiaj na świąteczną kawiarenkę, po Mszach Św. o godzinie 8.00, 10.00 i 12.00. Można zakupić domowe ciasta, oraz świąteczne dekoracje wykonane przez naszych parafian, a także na miejscu wypić wspólnie z innymi ciepłą kawę i herbatę. Dochód z kawiarenki zostanie przeznaczony na dofinansowanie scholi i ministrantów.
  2. Przeżywamy okres Adwentu. Zachęcamy do udziału w porannych Mszach Św. ku czci NMP, zwanych Roratami, które odprawiamy codziennie oprócz niedziel o 6.45 Przynosimy ze sobą lampiony lub świece.
  3. W sobotę 24 grudnia w Wigilię Narodzenia Pańskiego o godz. 6.45 zapraszamy na ostatnie w tym roku Roraty. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00 Pasterka o godzinie 24.00 Zgodnie z tradycją powstrzymujemy się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych.

W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.

  1. W czwartek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy ministrantów, lektorów i wszystkich chętnych do pomocy w przygotowaniu świątecznego wystroju kościoła.
  2. W tym roku świąteczną wizytę duszpasterską (kolędę) będziemy odbywać jak w poprzednich latach wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, najlepiej na kartce, podając swój adres, telefon i uwagi dotyczące terminu kolędy, którą rozpoczniemy od 2 stycznia.
  3. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba, ani spotkania dla ministrantów.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  5. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: