Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu – 19 grudnia 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Adwentu – 19 grudnia 2021 rok

  1. Kończy się okres Adwentu. W piątek 24 grudnia w Wigilię Narodzenia Pańskiego o godz. 6.45 zapraszamy na ostatnie w tym roku Roraty. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00 Pasterka o godzinie 24.00 Zgodnie z tradycją powstrzymujemy się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych. Ofiary złożone na tacę w czasie Pasterki przeznaczone są na Dom Samotnej Matki.
  2. W sobotę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  3. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. W czasie każdej Mszy Św. będzie obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
  4. Po każdej Mszy Św. można nabywać opłatki, przygotowane przez siostry Benedyktynki Sakramentki. Nikt nie został upoważniony do roznoszenia opłatków po domach w imieniu parafii.
  5. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  6. W środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy ministrantów, lektorów i wszystkich chętnych do pomocy w przygotowaniu świątecznego wystroju kościoła.
  7. W związku z trwającą epidemią w tym roku nie będzie kolędy w tradycyjnej formie. Podobnie jak w zeszłym roku będziemy odwiedzać naszych parafian wyłącznie na indywidualną prośbę. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia księdza, najlepiej na kartce, podając swój adres, telefon i uwagi dotyczące terminu kolędy, którą rozpoczniemy od 3 stycznia.
  8. W poprzednią niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. W sobotę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Św. za wszystkich dbających o czystość i wystrój naszej świątyni oraz za dobroczyńców.

 

 

Please follow and like us: