Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2020 rok

  1. Kończy się okres Adwentu. W czwartek 24 grudnia w Wigilię Narodzenia Pańskiego o godz. 6.45 zapraszamy na ostatnie w tym roku Roraty. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00 Z racji ograniczeń epidemicznych odprawimy dwie Msze Św. z Wigilii Narodzenia Pańskiego – o godz. 22.30 i tradycyjnie o godzinie 24.00 Zgodnie z tradycją powstrzymujemy się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych. Ofiary złożone na tacę w czasie Pasterki przeznaczone są na Dom Samotnej Matki.
  2. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy Św. można nabywać opłatki, przygotowane przez siostry Benedyktynki Sakramentki. Przypominamy, że nikt nie został upoważniony do roznoszenia opłatków po domach w naszym imieniu.
  4. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  5. W środę po Mszy Św. wieczornej zapraszamy służbę liturgiczną i wszystkich chętnych do pomocy w przygotowaniu świątecznego wystroju kościoła.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. W piątek o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Św. za wszystkich dbających o czystość i estetykę naszej świątyni oraz za dobroczyńców.

 

 

 

 

Please follow and like us: