Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu, 21 grudzień 2014 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

IV Niedziela Adwentu, 21 grudzień 2014 r.

 

 1. Możliwość spowiedzi przedświątecznej we wtorek. Spowiadamy rano od godz. 6.00 oraz po południu od godz. 17.00. Zapraszamy.
 2. Ktokolwiek chce włączyć się w dzieło pomocy świątecznej wobec rodzin potrzebujących wsparcia może to uczynić w dniu dzisiejszym.
 3. Próba Jasełek dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00.
 4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś po Mszy św. wieczornej. Spotkanie będzie miało charakter opłatkowy – w miarę możności przynosimy ze sobą coś do jedzenia.
 5. Ministrantów starszych, lektorów oraz ministrantów młodszych zapraszamy do pomocy przy budowie dekoracji świątecznych we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 6. 24 grudnia (środa) Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00-ej. Pasterka o godz. 24.00. Przed nią od godz. 23.00 Jasełka i koncert kolęd w wykonaniu grupy Bielanek i ministrantów.
 7. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze święte odprawiane będą jak w każdą niedziele.
 8. Można się jeszcze zaopatrzyć w poświęcone opłatki.
 9. Wizytę duszpasterską – kolędę rozpoczynamy w nowym roku. Podobnie jak w latach ubiegłych zwracamy się do mieszkańców osiedla Górna Droga jak i nowo wybudowanych domów o zgłoszenie chęci do przyjęcia kapłana z kolędowym błogosławieństwem. Można to uczynić bezpośrednio u kapłana lub pisząc na adres email: parafia @ nspj.pl
 10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.
 11. Serdeczne podziękowanie składamy również wszystkim, którzy zatroszczyli się o piękny wystrój naszego Kościoła. Bóg zapłać za dary serca, poświęcony czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 12. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa. Niech przyjście Pana i Zbawiciela napełni nasze serca radością i pokojem. Oby te dni każdy mógł przeżyć w serdecznej atmosferze pojednania z Bogiem i ludźmi. Dzieląc się opłatkiem dzielmy się również życzliwością i miłością.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?