Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018 rok

  1. Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018 rok1. Kończy się okres Adwentu. W poniedziałek 24 grudnia w Wigilię Narodzenia Pańskiego o godz. 6.45 zapraszamy na ostatnie w tym roku Roraty. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00 Pasterka o godzinie 24.00
  2. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  3. Można nabywać opłatki, przygotowane przez siostry Benedyktynki Sakramentki. Przypominamy, że nikt nie został upoważniony do roznoszenia opłatków po domach. Można również nabywać wigilijne świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Ministranci będą dzisiaj rozprowadzali sianko na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na fundusz ministrancki.
  4. Wspólnota Bem Aventurados oraz schola i ministranci dziękują wszystkim, którzy włączyli się w świąteczną kawiarenkę, która odbyła się w ostatnią niedzielę. Zebrano 1800 zł. Dochód z kawiarenki zostanie przeznaczony na wiosenny wyjazd młodzieży z naszej parafii.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do pomocy w przygotowaniu świątecznego wystroju kościoła.
  6. W sobotę 29.12 będą spotkania dla ministrantów. O godzinie 9.00 dla młodszych, a o 10.00 dla starszych.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. We wtorek o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Św. za wszystkich dbających o czystość i estetykę naszej świątyni oraz za dobroczyńców.
  9. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim parafianom i gościom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa. Niech świętowanie Tajemnicy Wcielenia zaowocuje Bożym pokojem i radością.
Please follow and like us: