Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu, 24.12.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Adwentu, 24.12.2023r.

  1. Dzisiaj jest IV niedziela Adwentu i jednocześnie Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msze Św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00 Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00 Pasterka o godzinie 24.00 Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnego kolędowania przed Pasterką, które rozpocznie się o godzinie 23.15. Niech to będzie radosny, rodzinny czas wyśpiewania chwały Nowonarodzonemu Dzieciątku.
  2. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  3. W przyszłą niedzielę 31 grudnia z racji ostatniego dnia roku podczas Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 będziemy dziękować Bogu za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy w kończącym się roku. Po Mszy Św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne. Można w tym dniu uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew hymnu Ciebie Boga wysławiamy.
  4. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły nas z wizytą duszpasterską w swoim domu. Bóg zapłać za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Kolędę wznowimy 8 stycznia. Tego dnia planujemy odwiedzić domy przy ulicy II Armii W.P. Szczegółowy program kolędy podamy za tydzień.
  5. Zapraszamy młodzież na zimowy wyjazd parafialny w Góry Świętokrzyskie od 22 do 26 stycznia. Szczegóły i zapisy u ks. Karola.
  6. W piątek 29 grudnia 2023 w Archidiecezji Warszawskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Kard. Kazimierz Nycz udzielił w tym dniu dyspensy.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. W poniedziałek o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza Św. za wszystkich dbających o czystość i estetykę naszej świątyni oraz za dobroczyńców.
  8. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim parafianom i gościom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa. Niech świętowanie Tajemnicy Wcielenia zaowocuje Bożym pokojem i radością.

 

Please follow and like us: