Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela Adwentu – 24 grudnia 2017 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela Adwentu – 24 grudnia 2017 rok

  1. Przeżywamy dzisiaj Wigilię Narodzenia Pańskiego. Z okazji Świąt wszystkim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa. Niech przyjście na świat Zbawiciela napełni nasze serca radością i pokojem. Niech każdy przeżyje te dni pojednany z Bogiem i ludźmi. Starajmy się dzielić ze wszystkimi życzliwością i radością.
  2. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 18.00 Pasterka o godz. 24.00 W poniedziałek i wtorek rozkład Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  3. Można nabywać jeszcze opłatki oraz wigilijne świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  4. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli przygotować naszą świątynię na zbliżające się Święta. Dziękujemy wszystkim, którzy dbają o wystrój i czystość naszej świątyni w ciągu roku. W poniedziałek 25 grudnia o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich dbających o czystość i estetykę naszej świątyni i za ich rodziny.
  5. W przyszłą niedzielę ostatni dzień roku 2017. Na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będziemy dziękować Bogu za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy w kończącym się roku. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynne.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach z duszpasterską wizytą kolędową, dziękujemy za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii. Po Świętach kolędę rozpoczniemy od 2 stycznia.
  7. Dziś na Mszy o 12.00 do naszej parafii harcerze przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju. Jest to płomień zapalony w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem, który przemierza cały świat, niosąc ludziom znak jedności i pokoju. Można je zabrać do swoich domów, aby w Święta było znakiem solidarności z naszymi braćmi, którzy cierpią z powodu wojny.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
Please follow and like us: