Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela wielkanocna – 12 maja 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela wielkanocna – 12 maja 2019 rok

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  2. Za tydzień w naszej parafii I Komunia św. o godzinie 10.00, a o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci w rocznicę I Komunii Św. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na próby, które odbędą się we wtorek i czwartek o godz. 18.45, po wieczornej Mszy Św. i po nabożeństwie majowym. Dzieci, które będą obchodzić rocznicę I Komunii Św. zapraszamy na próbę w środę o tej samej porze. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii Św., od 9.30 dla dzieci rocznicowych. Polecamy dzieci i ich rodziców modlitwie. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  3. W związku z I Komunią Św. zwracamy się do osób, które zwykle przychodzą w niedziele na Mszę Św. o godz. 10.00, aby 19.05 wybrały, w miarę możliwości, inną godzinę Mszy Św. udostępniając kościół dzieciom pierwszokomunijnym, ich rodzinom i gościom.
  4. W czwartek 16 maja przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Główne uroczystości odbędą się w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61 o godz. 18.00.
  5. W sobotę 18.05 spotkanie dla ministrantów o godz. 10.00
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Patryk Niezgódka kawaler, i Agnieszka Rzepecka panna, oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?