Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 rok

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  3. W sobotę 1 maja wspominamy św. Józefa, rzemieślnika. Od tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP, które będą odprawiane w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. W sobotę wypada również pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  4. Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 22 maja i będzie trwał cztery soboty (22, 29 maja, 12, 19 czerwca) w godzinach od 14.00 do 20.15. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@gmail.com Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
  5. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  6. W przyszłą niedzielę 2 maja o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a po nim nabożeństwo majowe.
  7. W sobotę 01.05 o godz. 9.00 będzie spotkanie dla ministrantów.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dbającym o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: