Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020 rok

  1. Dzisiaj obchodzimy rocznicę Konstytucji 3 maja, święto narodowe. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. O godzinie 10.00 i 12.00 Msze Św. będą transmitowane na stronie internetowej (https://www.facebook.com/pg/Parafia-NSPJ-Warszawa-Ursus-337495636407311/posts/) naszej parafii. Przypominamy, że we Mszy Św. niedzielnej można uczestniczyć również w sobotę o godz. 18.00 Dzisiaj o 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a po nim nabożeństwo majowe.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  3. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa w intencji naszych bliskich zmarłych a o 18.00 Msza Św. w ich intencji.
  4. W piątek 8 maja uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, a w sobotę 9 maja Uroczystość NMP Łaskawej, głównej Patronki Stolicy.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wspomóżmy w ten sposób wydawnictwa katolickie, które przeżywają trudny czas.
  6. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na utrzymanie parafii dokonując przelewu bezpośrednio na nasze konto bankowe. Jesteśmy wdzięczni za każdą ofiarę.
  7. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne:

  1. Michał Andrzej Świtkiewicz, kawaler z parafii tutejszej i Anna Rudnicka, panna z parafii św. Józefa w Warszawie. Zapowiedź druga.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?