Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela wielkanocna, 30.04.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela wielkanocna, 30.04.2023 r.

 

  1. W poniedziałek 1 maja wspominamy św. Józefa, rzemieślnika. Od tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP, które będą odprawiane w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  2. W środę 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski, rocznica uchwalenia konstytucji 3 maja 1791 r., święto narodowe. Msze Św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Przed Mszą Św. wieczorną modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.
  3. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W piątek jest pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od 9.30. Spowiedź od godz. 17.00
  5. W sobotę jest pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 11.00 Będzie Msza św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a po nim nabożeństwo majowe.
  7. W tym tygodniu nie będzie spotkanie grupy biblijnej Abba.
  8. Rozpoczynamy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z obecnych klas VIII szkoły podstawowej oraz dla licealistów, którzy jeszcze nie przystąpili do tego sakramentu. Zgłoszenia przyjmuje ks. Karol.
  9. Zapraszamy na jednodniowe rekolekcje poświęcone fundamentom wiary, które odbędą się 13 maja w godzinach od 10:00 do 17:30. Chcemy wspólnie na nowo odkrywać relację z Bogiem, sobą samym i bliźnimi oraz dzielić się nawzajem wiarą i doświadczeniem jej przeżywania. Po rekolekcjach zapraszamy na comiesięczne uwielbienie „W Rodzinie”. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy u ks. Karola lub pisząc na adres e-mail: kontakt@eliasz.waw.pl
  10. Spotkanie dla ministrantów będzie w sobotę 06.05 o godzinie 9:00
  11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: