Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela wielkanocna, 8.05.2022 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV niedziela wielkanocna, 8.05.2022 rok

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiamy w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy Św.
  2. Za tydzień w naszej parafii I Komunia św. o godzinie 10.00, a o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci w rocznicę I Komunii Św. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na próby, które odbędą się w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 18.45, po wieczornej Mszy Św. i po nabożeństwie majowym. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii Św., od 9.45 dla dzieci rocznicowych. Polecamy dzieci i ich rodziców modlitwie..
  3. We poniedziałek 9 maja uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, w sobotę 14 maja uroczystość NMP Łaskawej, głównej Patronki stolicy.
  4. W tym tygodniu nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
  5. W sobotę 14.05 o godz. 10.00 spotkanie dla ministrantów.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Zapowiedzi przedślubne

  1. Radosław Piotr Zięba, kawaler z par. Św. Rodziny w Warszawie, Katarzyna Alicja Bejda, panna z par. tut. Zapowiedź druga.
  2. Krzysztof Kaczmarczyk, kawaler z par. św. Józefa w Warszawie, Anna Magda Zawadzka-Kaczmarczyk, panna z par. tut. Zapowiedź druga.
  3. Mateusz Boczkowski, kawaler z par. tut., Sylwia Stawczyk, panna z par. bł. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie. Zapowiedź druga.

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?