Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu 06.03.2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie

IV Niedziela Wielkiego Postu 06.03.2016r.

  1. W dniu dzisiejszym o godz.16.45 spotkanie Żywego Różańca na które serdecznie zapraszamy a o godz. 17,00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W przeżywaniu Wielkiego Postu mogą być pomocne nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej , przede wszystkim Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego odprawiana każdego dnia o godz.15.00. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz.18.30. Na Gorzkie Żale z nauką pasyjną zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 17,00.
  3. Serdecznie dziękujemy harcerzom za piękne i przejmujące przygotowanie Drogi Krzyżowej w ubiegły piątek.
    Na nadchodzący piątek rozważania Drogi Krzyżowej przygotowuje Schola i służba liturgiczna dziewcząt i chłopców.
  4. Na spotkanie z Żywym Słowem Bożym zaprasza wspólnota ABBA we wtorek o godz. 19.00.
  5. W ubiegłą środę zakończyliśmy wizytę duszpasterską wszystkim którzy przyjęli kapłana w swoim domu serdecznie dziękujemy za miłe i gościnne przyjęcie, wspólną modlitwę oraz ofiary złożone na rzecz naszej wspólnoty.
  6. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy tradycyjnie w Niedzielę Palmową. Rekolekcje poprowadzi ks. Jan.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa , opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych . Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
  8. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
Please follow and like us: