Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu, 10.03.2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkiego Postu, 10.03.2024r.

  1. W czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.15 O poprowadzenie Drogi Krzyżowej prosimy poszczególne grupy i wspólnoty parafialne: w najbliższy piątek – kandydaci do bierzmowania.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  3. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla ministrantów.
  4. W sobotę zapraszamy na uwielbienie. Spotkanie rozpoczniemy o godz. 18:00 Mszą Świętą, po której będziemy wspólnie uwielbiać Boga śpiewem. Podczas modlitwy zapewniamy opiekę nad dziećmi w salce parafialnej.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie Msza Św. i spotkanie dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
  6. Nasza parafia i Ruch Rodzin Nazaretańskich organizują pielgrzymkę do Markowej, wsi związanej z bł. rodziną Ulmów, 24-25 maja, z noclegiem w Sanoku. Przewidywany koszt z wyżywieniem to ok. 480 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  7. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii, który rozpocznie się 6 kwietnia i będzie trwał cztery soboty (6, 13 , 20 i 27 kwietnia)  od 14.00 do 20.15 Szczegóły na stronie internetowej parafii. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@wp.pl
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?