Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – IV niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2018 rok

 1. Przypominamy, że w czasie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. wieczornej oraz nabożeństwa Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godzinie 17.00 Drogę Krzyżową w najbliższy piątek poprowadzą kandydaci do bierzmowania. Dziękujemy scholi i ministrantom za przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej w ostatni piątek.
 2. We wtorek 13 marca przypada Święto Papieskie i 5. rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Świętego Piotra. Tego dnia, o godz. 17.30, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie zostanie odprawiona Msza św. z udziałem Episkopatu Polski w intencji Papieża Franciszka, której będzie przewodniczył Nuncjusz Apostolski w Polsce, abp Salvatore Pennacchio.
 3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W środę 14 marca wypada rocznica śmierci poprzedniego proboszcza ks. Janusza Sajnóga. Msza św. w jego intencji będzie sprawowana w tym dniu rano o godz. 7.00 oraz w następną niedzielę 18 marca o godzinie 18.00 Zapraszamy wszystkich parafian do modlitwy w intencji ks. Janusza.
 5. W sobotę będzie zebranie dla ministrantów młodszych i starszych o godz. 9.30
 6. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne.
 7. Siostry Imienia Jezus zapraszają dzieci w wieku 2.5, 3, 4, 5 lat do przedszkola, które znajduje się w naszej parafii, przy ul. Kaczorowskiej 3. Więcej informacji w gablotce parafialnej lub w zakrystii.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy bocznym wyjściu.
 9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 10. Zapowiedzi przedślubne:
 11. Piotr Krzeszowiec, kawaler i Joanna Michalik, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
 12. Michał Filip Franiewski, kawaler z parafii tutejszej i Agata Marta Kowalczyk, panna z parafii św. Klemensa w Zawoi. Zapowiedź pierwsza.
 13. Rafał Adam Bednarski, kawaler i Anna Agnieszka Kisiel, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
Please follow and like us: